که از گروه های خود ولگرد!

هنر در بهشت است منحصر به فرد ترفند موزه هنر که همه از ویژگی های مشترک از موزه هنر عادی به چالش می طلبد. ملکه عقرب, بانوی جوان با مقدار زیادی از عقرب های سمی در لباس اش تمساح تخم مرغ شکستن جشنواره مه تا اوت سیرک ديد و تمساح کشتی نمایش s پاتایا جدید از طریق راه رفتن زیر آب آکواریوم دیدن شگفتی های عمیق بدون خیس شدن. رانندگی از پاتایا به شانگهای استان، سازمان دیده بان هیجان و وزوز یک بازار محلی. "هنگام مراجعه ریپلی های خالی از سکنه ماجراجویی در Pattaya.This 'spooktacular' جاذبه که وحشت دارم هزاران نفر در سراسر جهان تبدیل شده است به چیزی هرگز قبل از دیده در تایلند بازدید کنندگان خواهد تایلندی و خارجی، ترساندن زندگی خود را می زند. در بعد از ظهر، قایق انتقال به سرزمین اصلی خود هتل. فرصت های ورزشی هر دو بر روی زمین و آب فراوان و شامل برخی از بهترین گلف بازی ماهیگیری و غواصی-هر نقطه در آسیا غواصی. مانند تمام مناطق رفت و آمد مکرر در تایلند، قیمت گذاری هتل بسیار فصلی است. شامل Pattayaland و خیابان راه رفتن است.

کارتون شبکه Amazone Waterpark جهان اول همیشه کارتون شبکه مضمون شهربازی، بهشت خانواده رفت و آمد در پاتایا است. باز در سال 2014، ویژگی های شش مناطق مختلف است که شامل Omniverse منطقه، منطقه ماجراجویی، Cartoonival، موج مگا, Riptide رپیدز و گشت و گذار عرصه. گذشته از آن اسلاید 18 مختلف کودکان و بزرگسالان نیز زنده نشان می دهد که در آن آنها می توانند ملاقات و خوش آمد می گوید با شخصیت های کارتون شبکه مورد علاقه خود لذت ببرید. آن مطمئن به روز سرگرم کننده برای تمام خانواده! آدرس: 888 صدای گاو 8 Na Jomtien Sattahip چون Buri عامل ساعت: روزانه، 10 صبح تا 7 شب پذیرش: THB1 Thais 290 برای بزرگسالان؛ THB990 برای کودکان (3-12) و سالمندان / خارجی ها THB1 590 برای بزرگسالان؛ THB1 290 برای کودکان (3-12) و سالمندان / رایگان برای کودکان زیر 3 سال اعتبار تصویر: Ripleys آن را باور یا نه! پاتایا اصل از ایالات متحده، این موزه مشهور رابرت ریپلی و خانه های مختلف عجیب و منحصر به فرد و عجیب و غریب و عرفانی آثار باستانی به دست آمده از سراسر جهان تاسیس شد. این ویژگی های موزه نمایشگاه 10 گالری های مختلف با بیش از 350 واقعی از دستگاه شکنجه به تایتانیک ساخته شده از matchsticks! آدرس: C20 به 21 باغ رویال پلازا، پاتایا، انفجار Lamung منطقه، چون Buri عامل ساعت: روزانه, 11 صبح تا 11 شب پذیرش: THB480 برای بزرگسالان؛ THB380 برای کودکان 3. پاتایا گوسفند مزرعه تصویر های اعتباری: پاتایا مزرعه گوسفند اگر شما از طرفداران حیوانات، سفر به پاتایا مزرعه گوسفند باشد باید اضافه در برنامه سفر خود را. این جاذبه اساسا باغ وحش باشند قابلیت پارک و زمین بازی تمام نورد به یکی است. در اینجا، شما می تواند چک کردن هر دو گوسفند زینتی و زندگی واقعی و همچنین عکس و فید دومی.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو https://www.tripzilla.com/family-friendly-attractions-pattaya-thailand/50583

How.o.nter قرعه کشی "کتاب اقامت برنده دور شو": • رزرو هتل خود را به طور مستقیم در مشاورین. تضمین پایین ترین قیمت! واقع در طبقه سوم رویال پلازا باغ مجاور ریپلی را باور کنید یا نه! تماشای برنامه های مربوط به مربیان با ببر و تمساح. ما پشتیبانی از مرورگرهای زیر: ویندوز: اینترنت اکسپلورر، موزیلا مجمر ماهی در کروم. ادامه با موتور سه چرخه تاکسی به "روابط عمومی چاد خان گاو کوهان دار". با این حال، مراقب باشید به... STRAGGLERS است که از گروه های خود ولگرد! تم و پارک های تفریحی, مد موزه ها و باغ های گیاه شناسی با شکوه انواع متعددی از فعالیت های تفریحی و فرهنگی سرگرمی برای همه اعضای خانواده را ارائه می دهند. و بعد از تاریکی، پاتایا جذبه و سحر و جادو از شب-زندگی واقعا پر جنب و جوش با متنوع دیدنی رستوران کاباره ها بارها جيمس کوکتل lounges و کاباره ارائه می دهد. پاتایا عجول و بی پروا و جسور و زیبا و روستایی را می توان، و همه چیز می تواند رفت و آمد مکرر ساحل معتبر بین المللی را ارائه می دهد. تصاویر در این وب سایت برای تصویر تنها واقعی است. انواع تورهای پاتایا همیشه به عنوان پدیده شگفت انگیز برای بازدید کنندگان می آید.