اتحادیه های غربی ها هستند نسبتا شايع و آسان برای دسترسی به.

© 2016 مشاورین LLB کلیه حقوق محفوظ است. کشوری که در آن سفر با ارزان است و چیزی برای همه وجود دارد است. هیچ خرید ضروری است. • ورود به دوره در تاریخ 18 اكتبر تا سال 2016 12:01 صبح به وقت شرق آغاز می شود و به پایان می رسد در 20 نوامبر تا سال 2016 11:59 بعد از ظهر EST. • "کتاب اقامت برنده دور شو" است باز به ساکنان قانونی آمریکا و بریتانیا است که 18 سال سن یا بالاتر. • A رسم تصادفی در و یا در مورد 22 نوامبر سال 2016 توسط مدیر سایت از تمام ورودی واجد شرایط در طی دوره ورودی انجام خواهد شد. • برندگان 9 دسامبر سال 2016 مطلع خواهند شد. ما پشتیبانی از مرورگرهای زیر: ویندوز: اینترنت اکسپلورر، موزیلا مجمر ماهی در کروم. ภูเก็ต کخ Samui هتل کخ Samui راهنمای کخ Samui نقشه پوکت بزرگترین جزیره تایلند, تقریبا اندازه سنگاپور است. پایین ترین نرخ های محلی در تایلند سریع و آسان به کتاب هتل در تایلند مهمان میانگین ارزش: عالی 9 lebua در امور خارجه برج هتل امور واقع است در بانکوک ساخت آن را یکی از بهترین هتل ها در شهر کيش. بانکوک مشهور برای آن معابد، کاخ بزرگ و همچنین برخی از آسیا بزرگترین خرید canters و آسیا بزرگترین بازار فضای باز آخر هفته Chatuchak است. تسهیلات از bungalows و ویلاهای محدوده به 5 ستاره بوتیک استراحتگاه و مناسب برای تمام بودجه است. نحوه قرعه کشی "کتاب اقامت برنده دور شو" را وارد کنید: • رزرو هتل خود را به طور مستقیم در مشاورین. پایین ترین نرخ اینترنت تضمین تایلند است ۵۰ کشور بزرگترین در جهان فراوان با منابع طبيعي ارزشمند فرهنگ تایلندی و سنتی.

برنامه های وفاداری بیشتر بخوانید: برای زنده ماندن در یک محیط خشن اقتصادی hoteliers به طور مداوم راه های جدیدتر به منظور ارتقاء تجربه مهمان و اشغال devising هستند و ارائه برنامه های وفاداری یکی از آنها است. به عنوان پاداش اعضای بیش از nonmembers ماندن و نیز بیشتر تولید درآمد برای franchisees خود ترتيب hoteliers به طور فزاینده ای برنامه های وفاداری خود را با تمرکز بر شده است. ویژه، پاداش Wyndham یکی از پاداش سخاوتمندانه ترین برنامه پرداخت در صنعت ارائه می دهد. به تازگی، مدیریت اعلام کرد که Wyndham می خواهد اول مهمان نوازی شرکت به سراسر جهان گسترش استفاده از آن برنامه های وفاداری مالکیت تعطیلات و تعطیلات اجاره خواص. در همین حال، پست خود کسب Starwood، ماریوت مرتبط صنعت پیشرو مهمان برنامه های وفاداری پاداش ماریوت ریتز کارلتون پاداش و Starwood ترجیح مهمان و تطبیق وضعیت عضو بین برنامه ها اعلام کرد. این شرکت معتقد است که اتصال برنامه های وفاداری سه به جامعه وفاداری حتی بزرگتر می شود. برنامه های وفاداری نتیجه کلیدی به تجربه برند بهتر هستند و hoteliers به طور مداوم این برای ارائه یک تجربه تر انجام مجدد هستند. استقبال رسانه های اجتماعی و فن آوری گوشی های هوشمند برای ساخت وفاداری: در جهان امروز از مقایسه قیمت و اقتصاد مشترک، هتل به طور مداوم فشار مرزهای خود را به حفظ مشتریان است. در این زمینه نوآوری دیجیتال و رسانه های اجتماعی به نقش کلیدی شروع کرده اند. رسانه های اجتماعی می تواند بالا بردن چشم انداز مارک با اتصال مستقیم با مهمان به خصوص millennials و به نوبه خود می تواند، افزایش سهم بازار و وفاداری.

Http://finance.yahoo.com/news/vacation-mind-investing-hotel-stocks-212409162.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

ما پشتیبانی از مرورگرهای زیر: ویندوز: اینترنت اکسپلورر، موزیلا مجمر ماهی در کروم. یافتن هتل ایده آل خود را در TripAdvisor.Dom و سپس به دنبال "مشاورین" در لیست گزینه های قیمت گذاری. بانکوک فرودگاه جدید Suvarnabhumi "تا-رنگ پریده-na-رونق" واقع در 30 کیلومتری east از پایین شهر بانکوک است. در سال های اخیر توسعه یافته به رفت و آمد مکرر گرمسیری ساحل اما هنوز هم حفظ جذابیت خود و همه چیز به ارائه - حاشیه از درخت نارگیل سواحل به جنگل های گرمسیری به زندگی شب پر جنب و جوش. بسیاری از سواحل دیدنی و خلیج در طرف غربی گسترش از شمال به جنوب قرار دارد. تورهای روز به جزایر neighbour Phangan کخ کخ تائو و پارک ملی دریایی Angthong ارزش شرکت دارد. اتحادیه های غربی ها نسبتا شایع است و برای دسترسی آسان هستند. ما هرگز اطلاعات شخصی خود را به اشتراک بگذارید و شما می توانید در هر زمان لغو عضویت.