ساحل جنوبی سیسیل توسط شن و ماسه سواحل صخره و کیپ تشکیل شده است.

جنوب سواحل سیسیل سواحل شنی و صخره و کیپ شکل گرفته است. پول خرید که ندارد spendable، خارج شده که? نزدیکترین فرودگاه به آبشار نیاگارا در تورنتو، انتاریو و بوفالو، نیویورک است. جاذبه های مختلف شما بسیار نزدیک به آب را. آبشار نیاگارا ویژگی بچه های دوستانه، بیش از حد، از جمله پارک های آب پارک مینیاتور گلف و فعالیت در فضای باز است. آیا یک زن و شوهر می خواهد محل فرار کردن و یا برگزاری مراسم عروسی رسمی بزرگ, آبشار نیاگارا به یک کلیسای کوچک مناسب پارک هتل و یا سایر مکان های به یاد ماندنی موظف است. بدون توجه به سلیقه شما است، شما می توانید سایه بان که مکمل آن را پیدا! آن ساحل کوچک خلیج از Mazzarò، پر از دریا غارها و رزرو طبیعی دریایی مثل بلا Isola جزیره کوچک توسط langue کمی شن و ماسه به سرزمین اصلی متصل است.

رفت و آمد مکرر تحت نام تجاری Centra که rebranded شده به Centra سنترا اجازه می دهد آن را به استفاده از سهام شرکت با نام تجاری قوی می افتد. Centra توسط سنترا Phu Pano توچال جمع Krabi دور در آرامش ننگ، فقط 10 دقیقه از زندگی شبانه وز وز Centra جدید توسط سنترا Phu Pano توچال Krabi هتل مقرون به صرفه ارائه امکانات عالی در مقدار بسیار عالی است. این تفریحگاه معاصر فقط 35 دقیقه از فرودگاه بین المللی Krabi بود طراحی شده به عنوان مجموعه ای از ساختمان های ژاپنی با 158 اتاق مهمان و مهمان می دهد دسترسی بزرگ برای خرید، ناهار خوری و سرگرمی beachside پر جنب و جوش Krabis. هر اتاق فضای زندگی سخاوتمندانه از 24-49 متر مربع است و در هر دو اتاق خانواده یا متصل به سبک با انتخاب دو یا دو تخت در دسترس می آید. رفت و آمد مکرر به طور کامل مجهز است و برای آرامش کامل با استخر روباز و مرکز تناسب اندام و bistro به سبک رستوران و دسترسی رایگان و امکانات جلسه است. Centra توسط سنترا Phu Pano توچال Krabi سبک معاصر مدرن محل اسکان مناسب برای مسافران بودجه زرنگ و دانا است که به دنبال گرد امکانات و آسایش کافی را ارائه می دهد. رفت و آمد مکرر پایه کامل که از آن مقرون به صرفه کشف جاذبه های گسترده Krabis با مقدار زیادی از تجربه تعطیلات باور نکردنی می شود کرده است. به عنوان علاوه بر خواص موجود ما در کرابی، رفت و آمد مکرر جدید به ارمغان می آورد یک محصول با کیفیت بالا، سرگرم کننده و دوستانه، ارزش بازار غذا به نیازهای افراد و زوج ها و خانواده است که به دنبال خدمات و امکانات آنها نیاز است و هیچ یک از افزودنی اضافی و غیر ضروری، آنها نمی. گفت: آقای Thirayuth Chirathivat، مدیر اجرایی از سنترا هتل & استراحتگاه.

Http://www.eglobaltravelmedia.com.au/new-krabi-resort-and-name-change-for-centaras-centra-brand/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

اینجا شما کشف مکان های بالا برای تعطیلات تابستانی شما چیست. شما می توانید سایه بان با خمرهای شکل، منحنی شکل و یا که به سادگی کردن جرقه بزند. این خدمات عبارتند از پیاده روی در طول مسیر رپیدز سفید آب و هوایی کابل ماشین است که بالاتر از رودخانه عبور در شش کابل های بزرگ. با انواع چادر های مختلف را انتخاب کنید و مزیت های بسیاری از اتصالات تریلر خود را با سایه بان هیچگاه آسانتر نبوده است. بسیاری از دلایل برای سایه بان بر روی تریلر خود قرار داده و همه آنها بهره مند شوند!. بیش از 14 میلیون نفر هر سال را در هیبت الهام بخش قدرت و عظمت آبشار شده. Cefalu بین پالرمو و Capo D' اورلاندو است. اگر آنها به راحتی در دسترس نیست، شما باید قادر به سفارش آنها و بسته به خدمات آنها را نیز نصب کنید. جنوب سواحل سیسیل سواحل شنی و صخره و کیپ شکل گرفته است. اگر شما در حال سفر در تابستان امسال و شما متوجه است که حرارت می شود، یکی از راه های جذاب به مبارزه که توسط پاغœانغœ تریلر خود را با چادر است!