شما همچنین می توانید در فی دان برای ناهار بوفه بین المللی متوقف خواهد شد.  رنگارنگ و پیچیده طراحی شده با رنگ قرمز طلا و سفید آنها قطره فک کنید.

این سفر نیمه پرداخت شامل بازديد به بازار تره بار شلوغ شهر قدیمی جذاب چین پرتغالی خیابان تاریخی خانه Pracha چانه تایلندی موزه هون و فوکت، اولین هتل ساخته شده در سال 1929 در میان برجسته دیگر. که شما، آنچه شما فروش، جایی که شما هستند، هنگامی که شما برای باز کردن و نحوه تماس با شما. یافتن هتل ایده آل خود را در TripAdvisor.Dom و سپس به دنبال "مشاورین" در لیست گزینه های قیمت گذاری. هنگامی که ما دریافت رزرو و پرداخت ما به ارسال کوپن به در راننده مینی ون در زمان جمع آوری در هتل خود را ارائه. کتاب خط کنید؟ بیشتر PhuketToursDirect، مالک در پوکت تور مستقیم - تورهای روز، پاسخ به این بررسی عزیز، ما شما در تور کوپن در لابی هتل اید صبر کنید آموزش. سفر برای هر گردشگری است که عشق به روز تعطیلات تمام زمان بازدید از محل سافاری استفاده می کند. جزایر سنگ آهک قوی جنگل های انبوه و دست نخورده، به دنبال سواحل خلیج سدیم چانگ کاملا خیره کننده، با بسیاری از اضافی امتیاز کم مورد علاقه در طول مسیر مانند Suwankuha معبد غار میمون، که در آن مجسمه عظیم بودا طلایی را در میان بسیاری از میمون های دوستانه نشسته است. شما همچنین می توانید در فی دان برای ناهار بوفه بین المللی متوقف خواهد شد.

رنگارنگ و پیچیده طراحی شده با رنگ قرمز طلا و سفید، به آنها فک خود را رها می کنند. من راهنمای من در مورد ریشه های معبد (1837، در دوران سلطنت پادشاه راما پنجم), اختصاص داده شده به راهبان دو است که به مبارزه علیه شورش چینی گفته، من سعی کردم که تمام جزئیات که آراسته به معبد و فضای داخلی آن را. جنبه جذاب ترین معبد پاگودا آن خانه به شماره طلایی بودا در انواع شمار بود. سحر و جادو در اینجا اتفاق می افتد فکر می کردم اگر مقصد بعدی نوعی نشان سحر و جادو است. اما تر٬ پوکت است هیچ چیز به جز. به عنوان نهایی پارک فرهنگی نامیده می شوند، تر٬ است هر فانتزی (کودکان و بزرگسالان) تحقق یابد. اصطبل خرید بازی بازی های آرکید سرگرمی مراکز جنگل مضمون پارک ها و رستوران های بوفه خانه. اما تمرکز خود را در این پارک می باید در فانتزی پادشاهی نشان می دهد. تولید مشهور جهان و برنده جایزه که روایت داستان جوان، توانا حاکم کامالا توهمات جادویی باله هوایی فشفشه 4 D اثرات عناصر جادویی و حتی فیل نوازندگان آن دختران و پسران در لباس جذاب هستند. در جریان دیدار من این تولید آورده با هم رقص فیل ها, رقصنده در هوا دلقک بدلکاران و آتش بازی، در مرحله. بیداری تا در اوایل صبح روز بعد، با ذهن من هنوز پر با نمایش آیةالله شب قبلی، من در بر داشت خودم را در راه به اسکله.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.deccanherald.com/content/584638/post-phuket.html

ما همچنین ارائه انتخاب گسترده ای از P huket تخفیف هتل تفریحی رزرو.  یافتن هتل ایده آل خود را در TripAdvisor.Dom و سپس به دنبال "مشاورین" در لیست گزینه های قیمت گذاری. ادامه مطلب... میمون ساحل – نام آن را همه--خیره کننده پودر سفید ساحل شن و ماسه با میمون cute کمی در درختان و در ساحل را می گوید. هنگامی که ما دریافت رزرو و پرداخت ما به ارسال کوپن به در راننده مینی ون در زمان جمع آوری در هتل خود را ارائه. وب سایت مشاورین درست کار نکند ممکن است. تور کرجی که بیایید شما بیشتر و در هر توقف شوم. در Phang آنگا بی تفاوت شکل کوه جزایر دریاچه ها و غارهای بسیاری وجود دارد.