با این تور دوچرخه سواری در حال سوار می توانید از طریق دهکده ماهیگیری سنتی و شالیزارهای سرسبز برنج و منحصر به فرد مساجد و جنگل های گرمسیری، گرفتن نگاه بی نظیر در زیبایی های طبیعی منطقه و راه های محلی زندگی.

تمام اطلاعات خود را در مد خوب و پاک و روشن و دوستانه وجود دارد. همچنین ماجراجویی تورهای مانند قایقرانی، قایق سواری در کوه پیمایی فیل در انتظار شما جهت اکتشاف... کخ مسیر خود منحرف شدن و یا لانگ آیلند در میان است... انجام آنچه شما دوست ترین. تور پوکت و فعالیت - جنگل نوردی، غواصی و یا به سادگی گشت و گذار "حتی اگر شما در پوکت برزیلی مهمان هستید محفوظ است می تواند" وانت و بازگشت با مینی ون مطبوع به هتل خود را. با دوچرخه کلاه و راهنمای فارسی زبان ارائه سفر 30 کیلومتر در امتداد مسیرهای امن و حتی شامل ناهار خوشمزه محلی تایلندی و فرصت برای دیدن برخی از حیات وحش اقامت. پس شما رزرو شده است شما به طور خودکار وارد کنید. • یا رزرو هتل خود را با کلیک کردن به هر سایت شریک از مشاورین. اپراتور: سیام ماجراجویی جهان شما می خواهم به کتاب خط?

شروع در یانگون سفر wends راه خود را از طریق شهر جذاب بازار Hpa و پر زرق و برق Mawlamyiang (pagodas قدیمی به زیبا و شگفت آور بودا reclining 560 فوت طول) قبل از ورود به شهر بندر جنوبی مییک. از اینجا, گروه خود را از بیش از 16 بادبان در قایق اجاره بخش خصوصی برای سفر پنج روزه در اطراف جزیره کامل غیرممکن 800 در مجمع الجزایر Mergui خواهند کرد. از 3,995، بنگاه کامل، از جمله پرواز و انتقال می دهد. Departs 22 اكتبر 2017. وحشی سفر مرز (020 8741 7350؛ wildfrontierstravel.com). کشف برمه کمتر شناخته شده 5. ماجراهای این سفر 12 روزه با bookends بار رفتن تورهای هیجان انگیز جنگل انبوه با تنبل روز در ساحل lounging بورنئو جنگل و ساحل. تور محدود به حداکثر دنج 16 مهمان و commences در سواحل پودر جامد Kota کینبالو است. بعد، ماجراهای جنگل رعایت اورانگوتان کوتوله فیل ها و میمون دماغ دراز فلاپی بینی آمده; چهار چرخ دیسک شب safaris; رودخانه cruising در روستایی در سراسر طول مسیر در جوی جنگل لژ homestays رودخانه عاشقانه و هتل بوتیک چوبی تاب overnighting. چند روز گذشته برای شنا و غواصی و به طور کلی با انگشتان خود را در شن و ماسه کودات آرام دعوت یارو تیفانی آبی در نوک شمالی Borneos بالستیکی هستند. از 1,785، از جمله محل اقامت و برخی از وعده های غذایی.

Http://www.telegraph.co.uk/travel/destinations/asia/articles/best-south-east-asia-holidays-cities-and-beach/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

جزایر پنج – شرکت Haagg – لاگون حفاظت نفس گرفتن مشاهده شکل. با این تور دوچرخه سواری شما دهکده ماهیگیری سنتی و شالیزارهای سرسبز برنج و منحصر به فرد مساجد و جنگل های گرمسیری، گرفتن نگاه بی نظیر در زیبایی های طبیعی منطقه و راه های محلی از زندگی می توانید سوار. این ساحل نیک انتخاب برای کامل رابینسون کروزوئه احساس چانگ Coch خان – آخرین توقف در بهشت است ساحل 05:30 بعد از ظهر ورود خان لا اسکله، انتقال به هتل شما می خواهم به کتاب خط? بازگشت به سلطنتی پوکت مارینا – ماجراجویی سیام departs Ko صادراتی در اطراف 04:30 pm و وارد مارینا پوکت سلطنتی در حدود 06:00 برای انتقال به رفت و آمد مکرر شما. جزیره فقط برای مردم پیش 3 سال گذشته افتتاح شد. انتخاب اضافی VIP کروز. 4-این سفر می تواند به عنوان خصوصی تنها - سرعت یک قایق را فقط برای گروه خود یک قایق رانی + یک دست و پا زدن راهنمای حل و فصل / 2 نفر، انعطاف پذیری بالا زمان برای رفتن/بازگشت به این سفر، شما می توانید تمام جزئیات را ملاقات کنید و تا زمانی که لازم است در محل زندگی می کنند... مکان های مقصد نهان برای مردم هستند.