طول جاده ساحل راست بسیاری از مغازه های سوغات، رستوران، اصطبل مواد غذایی وجود دارد و خوب دریا رستوران و مواد غذایی در دسترس هستند، به خصوص در تقریبا پایان دور از ساحل عبور جاده Sukhumvit جاده در انتهای نگاه A بزرگترین سنگهای گالری در پاتایا حدود 12:00 Pm ما خواهد شد بازگشت به هتل.

آیا شما ترجیح می دهید thetmosphere لوکس در یک هتل در تنظیمات باغ و محیط اطراف جلو ساحل یا مغازه ماساژ فقط متواضع پاتایا به ارائه است. این ساحل طولانی تا حد زیادی راست 6 کیلومتر، برخی از کیلومتر 4 جنوب پاتایا, قابل توجه ترین چند سواحل جنوب رفت و آمد مکرر است. طبیعت ملایم Thais غیر قابل انکار است. طول جاده ساحل راست بسیاری از مغازه های سوغات، رستوران، اصطبل مواد غذایی وجود دارد و دریا خوب رستوران و مواد غذایی موجود به خصوص در تقریبا دور پایان جاده ساحل عبور جاده Sukhumvit در پایان نگاه گالری سنگهای بزرگترین در پاتایا حدود 12:00 بعد از ظهر ما را به هتل بازگشت داشته است. پاتایا is147 کیلومتری جنوب شرقی بانکوک و چهره خلیج تایلند.  در پای تپه زیارتگاه های تایلندی و چینی بسیار مورد احترام هستند. برخی از معاملات موجود در ساحل سمت هتل در داخل و اطراف پاتایا حتی ما را شگفت زده! گرفتن به عنوان Naklua شمال بیشتر دروغ در اطراف شمال پاتایا سدیم – نه قسمت شمالی پاتایا، اما بخش مجاور به پایان شمال پاتایا ساحل و درون مرزی گسترش هر دو شمال و جنوب شمال جاده پاتایا پاتایا. با بیش از 28 سال تجربه مرحله شهرت تیفانی را نشان می دهد غیر قابل انکار است و تبدیل به یک مقصد توریستی توصیه می شود از رشد موفق تایلند شهر رفت و آمد مکرر محبوب ترین شهر پاتایا. ما متوجه شده که شما با استفاده از یک مرورگر پشتیبانی نشده.

وی افزود: گردشگران اروپایی افزایش یافته است اما تعداد آنها هنوز کوچک هستند. چند سال گذشته را دیده اند، افزایش بزرگی در بازدید تعداد از چین، تایلند می خواهم به رشد پایدار در گردشگری مهاجران از چین با تمرکز بر کیفیت به جای کمیت. خبرنگاران گفت که مهاجران بازدید کننده گل رز 1.8 درصد در ماه اکتبر از سال گذشته و یا 1.9 میلیون Kobkarn Wattanavrangkul وزیر ورزش و گردشگری. تعداد بازدید کننده در ماه اکتبر هنوز هم مثبت شد اما پنج روز گم شده بودند و ما آنها را دریافت کنید بعد، وی با اشاره به اطلاعات اولیه فقط 26 روز اسیر گفت:. برای کل سال ما هنوز انتظار برای رسیدن به هدف ما 32 میلیون. اما من شما را به تمرکز در اعداد اما نه در درآمد نمی خواهید، او گفت. با وجود این موفقیت صنعت گردشگری در تایلند بدون بحث و مشکلات نیست. منتقدان به اتهام ترویج گردشگری در تایلند در کمیت به جای کیفیت همراه با اثرات زیست محیطی توسعه لجام گسیخته گردشگری با هدف است. مایا خلیج ساحل اطراف کوه فی فی چند از Thailands معروف ترین جزایر نامحدود بسته هم اکنون به دلیل نگرانی های هر دو خسارت از گردشگران و مرجان سفید به تغییرات آب و هوایی متصل.

Http://www.thailand-business-news.com/tourism/54746-zero-dollar-no-desperately-seeking-10th-million-quality-chinese-tourist.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

If.ptions در دسترس هستند قیمت خواهد داشت اظهار داشت به وضوح روان انگلیسی زبان تور هماهنگ کننده و راهنمای تور زبان های دیگر نیز در دسترس توریستی اقتدار از تایلند دارای مجوز و باند تور اپراتور - کتاب با اعتماد به نفس به عنوان حفاظت شده تکمیل خدمات تور سفارشی موجود بدون پرداخت هزینه اضافی! بسیاری از عقرب در بدن خانمها را مشاهده کنید. کتاب خط با تایید از طریق مسنجر – نمایش دژ، جزیره مرجانی، تیفانی نمایش، گرمسیری باغ، باغ وحش تور و بیشتر تایلند پاتایا تور! ستیغ انفجار سان ساحل پانوراما می توان است. برای لذت بردن شما وحشت زده اساتید چیز عجیب و غریب, موزه ریپلی داستان خالی از سکنه این همکاران و استقرار آنها زنده اند. هنگ بازدید کنندگان باید نادر بیل بینی ری هیبرید بین کوسه و پوماهی تاکید کرد. تنها موزه زندگی چیز کنجکاو و زیبا از همه سه امپراطوری حیوان نباتی و معدنی و اما آن نیز شما ارائه می دهد انواع مختلفی از سرگرم کننده و هیجان انگیز نشان می دهد نیست. هیجان انگیز است کشتی تمساح، کنیا ایروبیک، سیرک شگفت انگیز و مسابقه خوک را نشان می دهد. این ساحل طولانی تا حد زیادی راست 6 کیلومتر، برخی از کیلومتر 4 جنوب پاتایا, قابل توجه ترین چند سواحل جنوب رفت و آمد مکرر است. نمایش کشتی تمساح توسط بانوی هنرمندان شاهد و بازدید از مزرعه تمساح.