شما می توانید دریافت یک پیشرفت پولی بر روی کارت اعتباری خود را در بیشتر بانک ها و انتقال وجوه را به کشور دومی معمولا چند روز مصرف.

بازدید کنندگان می توانید صنایع دستی از ابریشم، نقره و سایر جواهرات، چتر و چوب به صورت محلی به عنوان سوغاتی بی زمان تولید. لطفا بعدا مجددا امتحان نمایید. 3,699 تخفیف هتل در تایلند کشورهای دیگر بر روی زمین می تنوع زیادی مانند تایلند را ارائه دهد. پوکت هتل پوکت راهنمای Krabi نقشه پوکت กระบี่ است مقصد گریز کامل در دریای آندامان با صخره های سنگ آهک بسیار زیبا، سواحل زیبا مثل لنگ و راه آهن و بیش از 130 جزایر از جمله معروف ترین - فی کخ و کخ لانا. اگر اتاق هتل از طریق بتکده محفوظ است و سپس ما نشان می دهد که شما می توانید از همان اتاق برای تاریخ همان در نرخ پایین تر است که قابل مشاهده و bookable در وب سایت های دیگر کتاب ما خواهد شد که میزان مطابقت یا بزن. یافتن هتل ایده آل خود را در TripAdvisor.Dom و سپس به دنبال "مشاورین" در لیست گزینه های قیمت گذاری. لطفا صفحه را برای دیدن آخرین قیمت در تایلند تازه کردن. هتل های تایلند مقصد پر در شماره عضویت برای شما انتخاب شده برنامه هنگام تکمیل رزرو خود را گرم. نگاهی به مقصد زیر و شروع به جستجوی خود را در اینجا. مالیات، هزینه ها برای محتوای معاملات شامل نمی شود. پس شما رزرو شده است شما به طور خودکار وارد کنید. • یا رزرو هتل خود را با کلیک کردن به هر سایت شریک از مشاورین.

8. برمودا برای جشن سال نو گرمتر پرواز بدون توقف و به سفر رفت و برگشت از بوستون به برمودا برای $556. کمبریج سواحل توچال & اسپا ارائه می دهد اتاق برای 240 دلار یا بیشتر، در حالی که سوت هامپتون فیرمونت اتاق نزدیک به 180 $ است. وجود دارد, بازدید کنندگان و مردم محلی پیاز در میدان پادشاهان رها و در موسیقی، غذا اصطبل و رفتار از فروشندگان دیگر است. 9. آستین، آستین تگزاس شروع هتل در 80 دلار در هر شب و رفت و برگشت پرواز از دنور شروع در $212. پیدا کردن بسته های سال نو از جمله سرگرمی غذا، نوشیدنی و هتل اتاق برای 279 $ برای دو و یا دریافت بلیط به یکی از بسیاری از احزاب عمومی. نئون طلا رقص حزب شروع بلیط 50 $ و هزینه های Speakeasys باش سال نو افسانه ای 49 دلار برای پذیرش عمومی. 10. اورلاندو، فلوریدا

Http://www.philly.com/philly/business/transportation/Affordable-Last-Minute-New-Years-Eve-Destinations.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

تایلند دارای سواحل زیبا فرهنگ غنی و زنده جذب و غیر معمول موزه هنرهای پر جنب و جوش thumping شب زندگی شهر پر جنب و جوش لوکس چشمه های معدنی و یکی از خوشمزه ترین و متنوع ترین غذاهای جهان. همه سایت ها می تواند به راحتی توسط Skytrain BBS یا CRT زیرزمینی رسیده. پوکت nestles در آب های دریای آندامان دارای خاصیت مرهم را در خط ساحلی تایلند اقیانوس هند اورژانس 862 جنوب بانکوک. بانکوک فرودگاه جدید Suvarnabhumi "تا-رنگ پریده-na-رونق" واقع در 30 کیلومتری east از پایین شهر بانکوک است. مشاورین LLB مسئول محتوا در وب سایت های خارجی است. سال نوی چینی اطراف پایان ژانویه یا اوایل فوریه، با توجه به ماه می گیرد. پول تایلند بارت است. هیچ خرید ضروری است. • ورود به دوره در تاریخ 18 اكتبر تا سال 2016 12:01 صبح به وقت شرق آغاز می شود و به پایان می رسد در 20 نوامبر تا سال 2016 11:59 بعد از ظهر EST. • "کتاب اقامت برنده دور شو" است باز به ساکنان قانونی آمریکا و بریتانیا است که 18 سال سن یا بالاتر. • A رسم تصادفی در و یا در مورد 22 نوامبر سال 2016 توسط مدیر سایت از تمام ورودی واجد شرایط در طی دوره ورودی انجام خواهد شد. • برندگان 9 دسامبر سال 2016 مطلع خواهند شد. พัทยา Krabi هتل Krabi راهنمای Krabi نقشه پاتایا است 147 اورژانس جنوب شرقی بانکوک و چهره خلیج تایلند. شما می توانید دریافت یک پیشرفت پولی بر روی کارت اعتباری خود را در بیشتر بانک ها و انتقال وجوه را به کشور دومی معمولا مصرف چند روز کاری.