شما باید اجاره از دان فی می توانید در اینجا آب سوار دم بلند و یا کرجی.

همه چیز انحصاری است که شما قطعا خواهد شد برنامه دیگری سفر به هند است. سوئیس نیز از Jungfraujoch - ایستگاه قطار بالاترین در اروپا به خود می بالد. اما همانطور که همه چیز یک فرد تعطیلات نگاه می آورند من را انتخاب کرده اید این مقصد 20 فرهنگ گشت و گذار غذایی سواحل میراث و غیره باشد. نوشیدن چند میله اینجا که فروش را در سطل بله وجود دارد, آنها کوچک، اما سطل، با این حال و در حالی که شما را به شخص از طریق شب در جوي نئون آغشته انتظار می رود در حال پخش موسیقی تمام طول شب. متعدد کاباره ها، رستوران ها و بارها به وجود دارد. اشتباه نکنید، صد تن با استانداردهای مشابه وجود دارد. شما باید اجاره از دان فی می توانید در اینجا آب سوار دم بلند و یا کرجی. شما می توانید لذت ببرید خوب اسکراب صورت, موم, یا ماساژ در هر یک از بسیاری از چشمه های معدنی و استراحتگاه بهار/بهداشت و درمان.

در حالی که دیگران تصمیم گرفتند برای آفتاب گرفتن، من و همسرم تصمیم به انجام برخی از شنا و غواصی. تعجب می کنم چرا او را هیجان زده بود? این! عجب! چشم های زیبا. در حالی که انتظار برای 60 دقیقه زمان به اعتبار اختصاص داده شده راهنمای تور ما برخی از دیوار بالا رفتن بود. 60 دقیقه است واقعا کوتاه زمانی که شما با داشتن سرگرم کننده! زمان انتقال به جزیره بعدی بود. کوه Phak Bia یا جزیره Bia Phak!

Http://www.azuanzahdi.com/index.php/2012/01/28/krabi-trip-day-2-hong-island-tour/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

کودکان از سراسر جهان به جلو نگاه به دیزنی گرفتن تعطیلات. آرام و آرام و پوشیده از برف آلپ سوئیس یک قسمت را گرم برای گردشگران را. و این یکی از چند کشور در جهان که در آن شما دریافت می کنید به مساجد و کلیساها و کاخ ها همه در مجاورت است. سوئیس تا به توسعه شبکه حمل و نقل شگفت انگیز است و هر روستا کوه می تواند به برخی از نوع حمل و نقل عمومی کردم. این ساختار است که باید مراجعه کنید و ترکیب دوست داشتنی ایرانی و اسلامی و هندی در معماری است. کسانی که علاقه مند به غذا های خوشمزه را به سادگی ناامید خواهد بود زیرا آنها قادر خواهند بود برای لذت بردن از معتبر مواد غذایی چینی در اینجا. Ga کوچکترین ایالت در هند، اما به راحتی یکی از زیبا ترین است. و در حالی که شما در حال رفتن اطراف خرید شما منظره عشق. پیاده روی بسیار مورد استفاده در تابستان است. بزرگترین پارک ایالتی در ایالات متحده، و فکر می کنید که اندازه آن است که حتی دولت های دیگر در ایالات متحده بیت!