این است تایلند مرکز کسب و کار اقتصادی و امور سیاسی، اما قایق سواری در شهر "longs،" یا کانال ها را شما نگاه اجمالی به روزمره زندگی از مردم تایلند، به عنوان شما تصویب توسط خانواده خانه ها و معابد.

در بخش شمالی تایلند چیانگ مای میراث کشاورزی غنی است. پایدار جنگ بسیاری از حملات overthrows و ناپیدا Ayutthaya را گسترده تجاری با مناطق دیگر تضمین نفوذ شکوفایی هنر و تسلیحات و دین و آشپزی. Kayakers و rock-climbers کاوش آنها، در حالی که دیگران می تواند سفر به روستاهای اطراف شناور یا فقط در یکی از سواحل منطقه کامل آرام را دوست دارم. فانوس زیبا حمل بد شانس دور و شادی و رفاه را به حامل فانوس دریاچه ها، رودخانه ها و دریاها نور بالا. Cruising در جنوب شرق آسیا ارائه می دهد فرصت برای استراحت و زندگی روزمره، مناظر و حیات وحش. پیاده روی در امتداد بوفالو آهنگ شما را از طریق رنگارنگ H'Cong کارن و لیزا روستاهای کنند. اگر جنوب عنوان شده، بهتر است به سفر از ژانویه تا آوریل این ماه ارائه شرایط مطلوب برای غواصی و snorkelling است. در قرن سیزدهم شهر Sukhothai در شمال تایلند پایتخت مهم شد. پس شما رزرو شده است شما به طور خودکار وارد کنید. • یا رزرو هتل خود را با کلیک کردن به هر سایت شریک از مشاورین.

تایلند 3Q16 تولید ناخالص داخلی 3.2%، انتظار: کاهش از 3.5 درصد در سه ماهه قبل بزرگ شد. پس از تنظیم های فصلی تولید ناخالص داخلی 3Q16 گسترش یافته توسط 0.6% 2Q16. ثبت شده در نه ماه اول اقتصاد تایلندی متوسط رشد 3.3 ٪. یادداشت Maybank KimEng است که این زیر انتظار بلومبرگ 3.4% است. با این حال، بر اساس YTD آن هنوز هم در راستای انتظار ربات و NESDBs 3.2% است. رشد تولید ناخالص داخلی در 3Q16 با افزایش مصرف خصوصی، عمومی و همچنین در بخش گردشگری افزایش هزینه های بیمه بود. مصرف خصوصی رشد 3.5 درصد YoY در 3Q16، ادامه حرکت از 2Q16 3.8%. در همین حال، هزینه های عمومی رشد 6.3 درصد در 3Q16. با این حال، رشد در مقابل پایین تر است 11.9 ٪ در 2Q16. در نهایت، بخش خدمات رشد قوی 14.7% در 3Q16 بالاتر از رشد 12.6% در 2Q16 نشان داد. یکی دیگر از کلید های مثبت بود که در بخش کشاورزی شاهد rebounding رشد به +0.9% YoY در مقابل 3Q16 - 1.2 درصد در 2Q16 (پس از هفت محله های متوالی کاهش). نگاه به آینده، Maybank KimEng headwinds های متعدد که در حال ظهور می 4Q16 را تحت تاثیر قرار و پرخطر از ریختن به 1Q17، به دلیل اثر dampening ناشی از عزاداری در بسیاری از فعالیت های اقتصادی را می بیند; گردشگری ضعیف تر با توجه به کرک کردن صفر دلار تور و ضعیف قیمت در تعدادی از محصولات زراعی در فصل جاری برداشت. بیشتر از سنگاپور کسب و کار فایل را نقد کنید

Http://finance.yahoo.com/news/thailands-gdp-grows-measly-3-084800950.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

هیچ جا زیبایی های طبیعی از درخشش تایلند را از طریق بیش از در پارک های ملی نقطه چین سراسر کشور ندارد. این مرکز تایلند کسب و کار اقتصادی و توسط خانه خانواده و معابد منتقل می کند امور سیاسی اما قایق سواری در شهر "مشتاق" یا کانال ها، شما یک نگاه اجمالی به زندگی روزمره مردم تایلند به عنوان. اگر جنوب عنوان شده، بهتر است به سفر از ژانویه تا آوریل این ماه ارائه شرایط مطلوب برای غواصی و snorkelling است. بانکوک عظیم Chatuchak بازار کلان شهر فراموش نشدنی با مناظر عجیب و غریب و بوی پر است. هیچ خرید ضروری است. • ورود به دوره در تاریخ 18 اكتبر تا سال 2016 12:01 صبح به وقت شرق آغاز می شود و به پایان می رسد در 20 نوامبر تا سال 2016 11:59 بعد از ظهر EST. • "کتاب اقامت برنده دور شو" است باز به ساکنان قانونی آمریکا و بریتانیا است که 18 سال سن یا بالاتر. • A رسم تصادفی در و یا در مورد 22 نوامبر سال 2016 توسط مدیر سایت از تمام ورودی واجد شرایط در طی دوره ورودی انجام خواهد شد. • برندگان 9 دسامبر سال 2016 مطلع خواهند شد. برنامه سفر خود را به ما بگویید و متخصص می خواهد در تماس تصویری: معرفی جوهر تایلند سفر به تایلند و فقط سواحل به دست جادویی و enthralling تجربه است. © 2016 مشاورین LLB کلیه حقوق محفوظ است. رها خیره کننده کاخ بزرگ خمیده بودا در Ph والت و باد راه خود را از طریق بازار شناور.