داستان های عجیب و غریب و اشیاء هستند جمع آوری شده از سراسر جهان.

راهنمای خود را نیز به ترتیب سفر روز به نزدیک جزیره گروه اگر سواحل جمتین و پاتایا در سواحل را تیز کردن اشتها برای خورشید بوسید سواحل است. پاتایا قطعا توچال ساحل تایلندی است که نیازهای هر بازدید کننده در هر بودجه است. تم و پارک های تفریحی, مد موزه ها و باغ های گیاه شناسی با شکوه انواع متعددی از فعالیت های تفریحی و فرهنگی سرگرمی برای همه اعضای خانواده را ارائه می دهند. و بعد از تاریکی، پاتایا جذبه و سحر و جادو از شب-زندگی واقعا پر جنب و جوش با متنوع دیدنی رستوران کاباره ها بارها جيمس کوکتل lounges و کاباره ارائه می دهد. پاتایا عجول و بی پروا و جسور و زیبا و روستایی را می توان، و همه چیز می تواند رفت و آمد مکرر ساحل معتبر بین المللی را ارائه می دهد. پاتایا است آرامش بخش محیط گرمسیری مترادف با هر عنصر برای تعطیلات به یاد ماندنی است. برخی از نقشه ها/راهنماهای بی اعتنایی کنوانسیون مرکزی پاتایا و در عوض گسترش شمال پاتایا و در جنوب به دیدار با یکدیگر در امتداد جاده پاتایا مرکزی; شرکت دانا یا شبکه یا لارا و یا جزیره مرجانی 7.5 کیلومتری غرب پاتایا است. پاتایا جنوب Ta-نه قسمت جنوبی پاتایا به عنوان واقع بودا هیل و سپس Jomtien، دروغ بیشتر جنوب، اما بخش مجاور به انتهای جنوبی ساحل پاتایا و درون مرزی گسترش هر دو شمال و جنوب جنوب جاده پاتایا پاتایا. ببر سرگرم کننده نشان می دهد، سپس انتقال به هتل مراجعه کنید. : تلفن: 02-674-5555; فکس: 02-674-5544 سی ویلا باغ وحش، واقع بین پاتایا و انفجار سان ترک. ساحل در اینجا در صلح آمیز است. "Vimanmek" است که در حال حاضر برای عموم به عنوان موزه باز شده.

اغلب فراموش شده، هر چند، رقبای او هستند و معاصران مردان مانند نگاه هنری که شرکت سفر که حدود 100 دفاتر در سراسر جهان در 1890s بود، در سال 1906 ورشکسته رفت. ارائه سفر ارزان تر از توماس کوک انجمن پلی تکنیک تور بخشی از آنچه در حال حاضر دانشگاه وستمینستر ابتدا دانش آموزان و سپس دیگر بودجه فکر گردشگران دور و گسترده از رشته کوه های آلپ سوئیس به شیکاگو گرفت. در پایان بازار سر هنری Lunn سفر، که catered به بیشتر فهیم higher-class ارباب رجوع است. جالب اینجاست که این دو شرکت با هم ادغام شدند در دهه 1960 به شکل پلی Lunn که رفت تا تبدیل به بزرگترین عامل سفر Britains سفر. آن در سال 2004 به عنوان تامسون rebranded بود. کتاب جدید نگاه کردن به تاریخ انجمن پلی تکنیک تور ویکتوریایی و Edwardians در خارج از کشور: آغاز تعطیلات مدرن است بیشتر متمرکز در یک شرکت که از عنوان آن پیداست اما باید درخواست تجدید نظر برای هر کسی که علاقمند به اولین روز تور بسته بندی شده و مردم دلیر که جرات به آنها. نوشته شده توسط نیل ماتیوز، ویکتوریایی و Edwardians در خارج از کشور موجود است از amazon.co.uk. اتصالات تایلندی ماریوت پاتایا توچال & آبگرم شده است فقط به عنوان Avani پاتایا توچال & آبگرم rebranded شده است. Avani پنج ساله متعلق به گروه هتل کوچک است که اموال متعلق به است از سال 1978، زمانی که آن را اول بود باز به عنوان توچال باغ سلطنتی می باشد. مهمان سابق متوسل محبوب قدیمی احتمالا هیچ مشکل تشخیص جدید آن امکانات صفحه اصلی وب سایت های عکس (همچنین به مطبوعات آزاد) ماریوت با Avani نشان می دهد که ورود عکس روی دیوار جلو (بالا) داشته باشد.

Http://www.scmp.com/magazines/post-magazine/travel/article/2050452/st-regis-macao-celebrates-first-anniversary-bargain شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

تاریخ و زمان آخرین "Shipwrecks منطقه" شامل انواع ماهی است که خوراکی است. داستان های عجیب و غریب و اشیاء از سراسر جهان جمع آوری می شود. بعد "کوسه و اشعه منطقه" کوسه های خارجی، نیش اشعه و سایر موجودات از عمق دریا است. پس شما رزرو شده است شما به طور خودکار وارد کنید. • یا رزرو هتل خود را با کلیک کردن به هر سایت شریک از مشاورین. واقع در طبقه سوم رویال پلازا باغ مجاور ریپلی را باور کنید یا نه! در پای تپه زیارتگاه های تایلندی و چینی بسیار مورد احترام هستند. مکان اقامت پاتایا است انتخاب گسترده ای از ارزان محل اقامت midrange و تنوع خوب چند تا گزینه های بازار. این ساختار رها شده پس زمینه برای یکی از اسرار scariest عصر با ناپدید شدن خباثت و بازديد دوره ای از طرف دیگر است.