ونیز است پر از بسیاری از گالری های هنری بیش از حد.

نوک می شود سعی کنید کروز بندر در شب همراه با یک شام فوق العاده، باور، ارزش آن را. قمار شناخته شده Bellagio، قصر سزار عزیز دردانه را, Venetian, Nugget طلایی به نام چند. شما می توانید نگاهی یا شما حتی می توانید tortoises غول پیکر در زیستگاه طبیعی خود را در جزیره Curieuse را لمس کنید. اورلاندو یکی بیشتر به دنبال بعد از اینکه مقصد تعطیلات در جهان است. ونیز با بسیاری از گالری های هنری بیش از حد پر شده است. شب غواصی یا شب سفر ماهیگیری می تواند یک تجربه هیجان برای شما نیز باشد. بچه های خود را توسط ایده جهانی دیزنی بازدید در هیجان زده. شما می توانید ببینید به شهرهای دیگر مثل روتردام، Madurodam، شهر کوچک در نزدیکی لاهه, اوترخت, و غیره.

ما در واقع بر روی جزیره رفتن نیست، اما این ظاهرا بهترین مکان برای زیر آبی، بنابراین بسیاری از ما hopped کردن با لوله تنفس دنده. این هر چیزی شگفت انگیز نبود اما نوع خوب برای شنا در اطراف با ماهی برای مدتی. Tup جزیره و جزیره Mawr آخرین توقف ما بود در واقع دو جزیره با هم جفت گیری کردن کوه و کوه Mawr. آنها با هم که در جزر و مد کم sandbar چوب از آب اتصال آنها را خیلی نزدیک است. هنگامی که ما وارد جزر و مد در پایین گرفتن اما آب هنوز چند اینچ بالا sandbar بود. همانطور که ما را به قایق به راه رفتن بودند، آب دیگر بیش از sandbar جریان است و جزایر به طور کامل متصل می شوند. مصرف 4 تور جزایر ما رزرو تور جزایر 4 ما پس از ورود به Krabi و تور رفت روز پس از ورود. مهمانخانه های بسیاری قادر به تور کتاب برای شما، و فراموش نکنید که قیمت قابل مذاکره است. ما زیادی کردم و رسید پرداخت 400 بات (حدود 8.90 یا ایالات متحده $12.25) هر نفر، اما این صدا مانند بسیاری از مردم بیشتر پرداخت.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.aliadventures.com/2014/03/krabi-4-islands-tour/

آشنا داری؟ اگر چه من می توانم و، صدها نفر از جاهای دیگر در دنیا است که ارزش بازدید بیش از حد به وجود دارد. سنت آن جزیره - رفت و آمد مکرر خصوصی جزیره کوه پارک های ملی و سواحل برخی از مکان اصلی جاذبه هستند. بزرگ بازی های تدارکاتی، و ماهیگیری آب شیرین همه برای شما از را انتخاب کنید وجود دارد. برای دیدن دنیای زیر آب, شما نیاز به یک غواص حرفه ای بود. شما می خواهید به انجام برخی از بهترین خرید در جهان پرسنل پارک وضع زندگی نظامی در قلعه است ارزش. کیپ تاون مقصد توریستی بیشترین بازدید در آفریقای جنوبی است. ترافیک هیچ نزدیکی مجاز منطقه آلودگی رایگان است، شما را مجبور به راه رفتن و یا هیئت مدیره اتوبوس برقی. علاوه بر همه این فعالیت های عمل بسته بندی شده، فلوریدا گیاهان و جانوران گرمسیری است خوب شما را در هر نقطه در جهان دریافت کنید.