موزه دبی: اعتقاد بر این دبی قدیمی ترین ساختمان می شود.

کشف کوچه و خیابان است که به انتظارنشسته بودند با مغازه ها ترکیدن با گردنبند طلا بروچس حلقه النگو و گوشواره های باریک. قطعا ارزش آن! بازار امارات: بزرگترین مرکز خرید در خاور میانه مسکن خاور میانه اولین پیست اسکی داخل سالن 400 متر و با استفاده از 6000 تن از برف. موزه سفر منحصر به فرد به کویر زندگی خانه های سنتی عرب، مساجد، ماهیگیری، غواصی مروارید و تجارت را ارائه می دهد. موزه دبی: دبی قدیمی ترین ساختمان اعتقاد بر این است. ساخته شده در 1787 فورت آل فهيدی خانه موزه دبی. دریا بال دبی: این سوار دریایی شگفت انگیز و دیدن مناظر شگفت انگیز دبی از آسمان - نخل، جهان عرب آل Burk Burk دبی، دبی کریک و بیشتر. لوآو همچنین ترویج مشارکت در باستان هاوایی هنر و صنایع دستی و بازی های مهارتی. هر یک از این هتل واقع شده اند نزدیک حداقل 3 و یا بیشتر مهم تاریخی مکان یا در دبی یا شارجه.

3 اضافه به سفر! 0 A گالری با پیچ و تاب و تعاملی، هنر در بهشت جواب دیدگاه برای ایجاد توهم نوری است که آوردن هنر به زندگی استفاده می کند. به یاد داشته باشید به یک دوربین را به طوری که شما می توانید بخشی از هنر، قرار دادن نکات تکمیلی به آثار کلاسیک شنا کردن با دلفین ها با عقاب سر به فلک کشیده یا بودن فقط پوزخند سر disembodied در وسط جدول تبدیل. سعی کنید به صورت مستقیم نگه دارید در حالی که برج بیش از دوستانتان ظاهر miniaturised یا کشف جهان به هم پریدن به نقاشی های دیواری بزرگ و شگفت آور دقیق. ساعات کار: 09:00 21:00 مکان: 78/34 صدای گاو 9, پاتایا دوم جاده Soi 1، شمال پاتایا تلفن: + 66 (0) 4500 842 3 اضافه کردن نقشه نمایش نقشه به سفر! الهام از 0 توسط کتاب رابرت ریپلی Leroy همان نام Ripleys آن یا نه باور! شامل بیش از 300 نمایشگاه که قدرت خود را از درک مطلب به نهایت کشش خواهد شد. نمایشگاه، تکان دهنده و خیره کننده، تعجب آور این موزه شما اشیاء و افراد است که ثابت کند که حقیقت واقعا می تواند غریبه تر از داستان نشان می دهد. علاوه بر موزه خود وجود دارد نیز سرگرم کننده سواری موزه waxworks 12D تئاتر حرکت و بسیار محبوب آسمان سوار سوار بالون افسار که بیش از شهر به ارائه برخی از نمایش بهترین منطقه افزایش می یابد.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.bangkok.com/pattaya/pattaya-top10s/top10-attractions-pattaya-beach.htm

آن به شما می دهد چشم انداز کاملا جدید از دبی. 10. با کمی تحقیق شما حق نزدیکی همه این جاذبه های اقامت می تواند. یارو بهشت لوآو لوکس تجربه برتر است. ساخته شده در 1787 فورت آل فهيدی خانه موزه دبی. برجسته عمده ای از دبی موزه آثار باستانی از گورهای حفاری سازهای هستند. من شروع به فکر می کنم که هیچ لوآو در اوآهو در آنصورت می لوآو عالی من در بر داشت در بسیاری از جزایر هاوایی بود. این خانه اجدادی مغبون برای خانواده آل مکتوم برای چندین نسل شاهد چندین آبخیز در تاریخچه دبی. 6-دبی موزه: به دبی را قدیمی ترین ساختمان. یارو بهشت این خوبی انجام از طریق برخی از تکنیک های بسیار نوآورانه و واقعیت است که سایت خود را بسیار بزرگ با مقدار زیادی از اتاق به گسترش است.