لوآو اتوبوس بلند بالا در اکثر هتل ها و استراحتگاه در Waikiki.

شیخ Sneed خانه آل مکتوم: ساخته شده در 1896 شیخ Sneed خانه آل مکتوم دبی ساختار نمادین از آن٬ دبی است. راهنمای تور به فرهنگ اسلامی و سنت و مذهب را. 9. لوآو اتوبوس بلند کردن در بسیاری از هتل ها و استراحتگاه در Waikiki. لوآو یارو بهشت تلاش برای حفظ فرهنگ و شیوه زندگی است که به هاوایی منحصر به فرد، جزیره است. بازار امارات: بزرگترین مرکز خرید در خاور میانه مسکن خاور میانه اولین پیست اسکی داخل سالن 400 متر و با استفاده از 6000 تن از برف. از آنجا مهمان به سرعت به جدول خود را که در آن آنها می توانند برای چند دقیقه استراحت یا حرکت بر روی انواع سرگرمی شام قبل از ارائه در سراسر یارو بهشت را تجربه نشان داده است. جشن در انواع غذاهای خوشمزه محلی و سازمان دیده بان معروف بهشت یارو اغراق!. کشف کوچه و خیابان است که به انتظارنشسته بودند با مغازه ها ترکیدن با گردنبند طلا بروچس حلقه النگو و گوشواره های باریک. فعالیت های سرگرم کننده بزرگ مواد غذایی و بهترین لوآو نشان می دهد. علاوه بر مواد غذایی بزرگ است که منوی اصلی شامل، بوفه ارکیده لوآو شامل صندلی های مورد نظر، تازه گل گردنبند گل, و مای Ta تبریک به علاوه دو استاندارد و حق بیمه یک نوشیدنی کوپن و حق بیمه یک نوشیدنی کوپن.

جامعه شده است به عنوان شهر گناه واقعی با شب زنده داری است که رقبای هر مکان در جهان به نام. تایلند explored.com برای به اشتراک گذاشتن تجارب زندگی در کشور تایلند وجود دارد. وب سایت اطلاعات جامع در مورد همه چیز است که مسافر و بازدید کننده به کشور خواهند به دانستن و دیدن و انجام است. راه رفتن در خیابان پاتایا کشش یک کیلومتر از کاباره ها و agogos و رستوران و سرگرمی انواع مختلفی که برای آن شب زنده داری است. کشش سرگرمی Thailands بهترین در جنوب شرقی آسیا است. در نوار نسبتا کوتاه یک کیلومتر از جاده ساحلی صدها میله، رفتن Gos، رستوران ها و کاباره ها برای برآوردن هر حزب رونده هستند. به گفته جیمز جان صحبت کردن مصاحبه تازگی، اکثر بازدید کنندگان به پاتایا اینجا به شخص و قدم زدن در خیابان کانون صحنه زندگی شبانه است. اگر شما اولین بار بازدید کنندگان به پاتایا شما شگفت زده خواهد شد. منطقه شبیه هیچ چیز دیگری است. آن احتمالا یکی از بزرگترین غلظت مکانهای زندگی شبانه در هر نقطه است.

Https://www.pressadvantage.com/story/13531-thailand-explored-posts-pattaya-walking-street-description شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

دریا بال دبی: این سوار دریایی شگفت انگیز و دیدن مناظر شگفت انگیز دبی از آسمان - نخل، جهان عرب آل Burk Burk دبی، دبی کریک و بیشتر. برجسته عمده ای از دبی موزه آثار باستانی از گورهای حفاری سازهای هستند. لوآو یارو بهشت مسحور مهمان با تجربه هاوایی معتبر طراحی شده است. آن به شما می دهد چشم انداز کاملا جدید از دبی. 10. بهشت یارو ارکیده لوآو بوفه بسته شما را به کم لوکس بیشتر از بسته اولیه درمان می کند. علاوه بر مواد غذایی بزرگ است که منوی اصلی شامل، بوفه ارکیده لوآو شامل صندلی های مورد نظر، تازه گل گردنبند گل, و مای Ta تبریک به علاوه دو استاندارد و حق بیمه یک نوشیدنی کوپن و حق بیمه یک نوشیدنی کوپن. زمانی که شما اقامت دبی من کاملا این جاذبه های توصیه می کنیم. 1. مسجد جمیرا: به طور معمول هیچ کس که مسلمانان را در هر مسجد مجاز اما مسجد جمیرا تنها مسجد که باز برای بازدید کنندگان غیر مسلمان است. ساخته شده در 1787 فورت آل فهيدی خانه موزه دبی.