دیگر جاذبه های نزدیکی آبشار خود وجود دارد.

بیش از 14 میلیون نفر هر سال را در هیبت الهام بخش قدرت و عظمت آبشار شده. بیش از پنجاه از wineries نزدیکی و استثنایی بسیاری از رستوران ها نیز وجود دارد. این خدمات عبارتند از پیاده روی در طول مسیر رپیدز سفید آب و هوایی کابل ماشین است که بالاتر از رودخانه عبور در شش کابل های بزرگ. سرویس قطار مسافری به طور مستقیم به آبشار نیاگارا وجود دارد. نزدیکترین فرودگاه به آبشار نیاگارا در تورنتو، انتاریو و بوفالو، نیویورک است. بسیاری از هتل بسته های سفر خانواده است که شامل اقامت جاذبه های محلی و فعالیت های دیگر را ارائه می دهند. جاذبه های مختلف شما بسیار نزدیک به آب را. همچنین نزدیکی کنسرواتوار پروانه تعاملی که در آن بازدید کنندگان می توانید لمس و برگزاری چند گونه از پروانه است.

مقدار زیادی بیشتر مقرون به صرفه شود اگر شما برنامه ریزی در انجام بیش از دوره باز آب خود را. توجه داشته باشید: کارها واقعا شلوغ اطراف ماه کامل، اگر شما نمی خواهید فشار به احزاب ماه کامل در کوه Phan Ghan جمعیت های بزرگ جذب, جلوگیری از اطراف این زمان. اگر شما در حال سفر سراسر ماه کامل مطمئن شوید شما اوایل کتاب یا دست کم قبل از شما می رسند. 4. کوه چانگ در کنار خلیج تایلند وجود خوشه سه جزیره کوه چانگ کوه Mak و خلق و خوی کوه است. Ahhhhhh اولین چیزی که به ذهن من می آید که هر بار که من فکر می کنم از کوه چانگ است. مثل وجود دارد سکون و آرامش، پس از شما تا به حال یک حزب بسیار موفق و همه مهمانان خانه رفته اند و شما به پخش حوادث شب لبخند به خودتان. کوه چانگ کانون دیدنی، استفاده; اخیرا آن آرام است و دسته چپ فوق العاده است. جزیره با توسعه یافته با بسیاری از راحتی بدون جمعیت. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از افراد اما خود نه سر می برند، با امتداد طولانی از ساحل هتل بزرگ و مهمان خانه های کافی شاپ ها و رستوران ها، حتی موزه کوچک.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.expatgo.com/my/2016/11/28/cheapest-destinations-diving

رشد سریع صنعت در آبشار نیاگارا مراسم عروسی است. هر دو اینها از آبشار نیاگارا است خود را upriver قرار دارد. بسیاری از هتل بسته های سفر خانواده است که شامل اقامت جاذبه های محلی و فعالیت های دیگر را ارائه می دهند. به در و اطراف آبشار نیاگارا ساخت آن مقصد تعطیلات عالی وجود دارد. بیش از 14 میلیون نفر هر سال را در هیبت الهام بخش قدرت و عظمت آبشار شده. بیشترین بازدید کننده به یکی از این امکانات و سپس اتومبيل، تگرگ تاکسی یا اتوبوس شاتل را به مقصد آبشار. آیا یک زن و شوهر می خواهد محل فرار کردن و یا برگزاری مراسم عروسی رسمی بزرگ, آبشار نیاگارا به یک کلیسای کوچک مناسب پارک هتل و یا سایر مکان های به یاد ماندنی موظف است. نزدیکترین فرودگاه به آبشار نیاگارا در تورنتو، انتاریو و بوفالو، نیویورک است. جاذبه های مختلف شما بسیار نزدیک به آب را. دیگر جاذبه های نزدیکی آبشار خود وجود دارد.