پیدا کردن نرم افزار Nero در باغ مرجانی فوق العاده با 30 متر فوق العاده دید.

برای هر کسی که نیاز به تعطیلات به مقدار بیشتر می شود. انتخاب از شما رفت و آمد مکرر با اتوبوس مطبوع مینی سلطنتی مارینا پوکت یا Krabi قایق مرداب 07:30 صبح – خروج از دفتر را در شمع مارینا پوکت سلطنتی یا Krabi قایق مرداب یارو "مرداب" – یک استراحت کوتاه در نیمه راه به جزایر راب. تور پوکت است ساز تور است که انجام این سفر سفر فقط در استان سه تایلند جنوبی، Krabi, Phang آنگا & پوکت. در 1 ساعت بعد از حلق آویز در برای بیش از یک ساعت قبل از قایق سواری و داشتن بیش از یک ساعت برای ناهار ما گفته شد دیگر این امر 30-45 دقیقه قبل از ما خواهد بود ATVing، ترک ما را با زمان و بدون فعالیت. پیدا کردن نرم افزار Nero در باغ مرجانی فوق العاده با 30 متر دید فوق العاده. Ringed کامل سواحل شن سفید و دریای آندامان پر زرق و برق، آنها هر دو مکان روستایی با فرصت های خوبی برای غواصی میان صخره های مرجانی زیبا، بند قایقرانی، موز قایق سواری و فقط لذت بردن از خورشید در ساحل دوست داشتنی، زیر درختان نخل nodding هستند. لطفا با پر کردن فرم زیر را با اطلاعات شخصی شما. مهم: نام و محل هتل خود را بنویسید. سریع و راحت, سفر کوتاه در دیدگاه های دیدنی از دریای آندامان با مکمل خوراکی و تنقلات قبل از رسیدن به ترمینال کشتی برای شروع ماجراجویی فی گرفتن لذت می برد می شود می تواند.

Darawan Naknakhon جمعه 25 نوامبر 2016, 12:26 بعد از ظهر Patong عامل سفر Kotamon Chayathanyakorn با آی فون 6 پایین جلوی او تا گرفتار شد. عکس: Patong پلیس Patong پلیس رهبری Lt ستون Somsak Thongkleng در مقابله با عامل تور همه در یک سفر در جاده Phra Metta در 3 بعد از ظهر به گزارش تلفن ناپدید شده در فروشگاه وارد. گردنه Somsak گفت: ما را دریافت گزارش در 2:30 بعد از ظهر از گردشگری اعظم آقاي عبد Nabimh Redha که کسی به سرقت برده بود او تلفن همراه است که او را در مغازه های باقی مانده بود. آقای Redha گفت که او به فروشگاه 10 دقیقه بعد رفتم، پس از تحقق که او آی فون خود را در وجود فراموش کرده بود، اما او آن را پیدا نکرد. در آژانس مسافرتی پلیس کارمند اداره Kotamon Chayathanyakorn 38 ساله شد. آقاي Kotamon به ما گفت که او هر تلفن همراه را ببینیم اما پس ما او را جستجو او به طرز مشکوکی اقدام شد، ستون Somsak نشان داد. وی افزود: ما آقاي Redhas پس ما او را به ایستگاه اسکورت آیفون در لباس زیر Kotamons از دست رفته را کشف. آقای Kotamon که او در زمان آقای Redhas تلفن همراه و با سرقت متهم به پلیس پذیرفته، گردنه Somsak تایید کرد.

Http://www.thephuketnews.com/phuket-tour-agent-caught-with-kuwaiti-iphone-in-his-underpants-60004.php شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

انتخاب up.rom خود رفت و آمد مکرر با اتوبوس مطبوع مینی به مارینا پوکت سلطنتی یا Krabi قایق مرداب 07:30 صبح – خروج از دفتر را در شمع مارینا پوکت سلطنتی یا Krabi قایق مرداب یارو "مرداب" – یک استراحت کوتاه در نیمه راه به جزایر راب. چیزی صفحه ▾ تور جزایر سفرنامه چیزی جزایر تور برنامه سفر به اطمینان از بهترین روز ممکن است و برای انجام بهترین برای جلوگیری از جمعیت – برنامه سفر تور جزایر ما چیزی در سنگ تنظیم نشده است. • برای مهمانان از خان لا 06:30 بعد از ظهر در هتل خود را انتخاب کنید, انتقال به خصوصی اسکله در خان لا • برای مهمانان از پوکت 06:30 بعد از ظهر در هتل خود را انتخاب کنید, انتقال به پناهگاه قایق بادبانی بسته به گناه سارا پل برای زمان حمل و نقل زمینی کمتر است. 07:30 صبح حرکت به جزایر چیزی توسط کرجی ورود 09:00 صبح در پارک ملی جزایر غواصی 2 - 3 بار با هم دقیقه بازدید از جزایر و سواحل پارک ملی خلیج در پیک نیک رفتن، اردک دونالد ناهار در ساحل غذا تایلندی راه رفتن به نمای سنگ قایقرانی چند نقطه 04:30 بعد از ظهر چیزی ورود خان لا اسکله، انتقال به هتل 04:30 بعد از ظهر ورود به پناهگاه پوکت قایق بادبانی ، انتقال به هتل شما می خواهم به کتاب خط? هنگ توسط قایقرانی نور ستاره است سفر خوبی برای که دوست دارد "زمانی که دیگر را متوقف کند، سفر" سفر توسط این برنامه شما به Phang آنگا خلیج قایقرانی، غارها، دریاچه و یا هنگ در فضای تقریباً تاریک... بیشتر بدانید. این تور جزیره Phi کم شلوغ-مزیت اضافی ترک اولیه برای جلوگیری از بسیاری از جمعیت و تجربه بار بیشتر در اطراف جزایر فی فی Early Bird تور X-بزرگ روی سیام جهان ماجراجویی است. ما همچنین ارائه انتخاب گسترده ای از P huket تخفیف هتل تفریحی رزرو.  صخره قوی در اطراف تالاب زمرد سبز. voyaging فوق العاده است اما همه که بسیاری از تورهای ندارد.