سوئیس نیز از Jungfraujoch - ایستگاه قطار بالاترین در اروپا دارای.

این کشور ساخته از دو توده زمین جزیره شمالی و جزیره جنوبی. در حال حاضر نیز وجود دارد بسیاری دیگر، که قمار بزرگ برای رفتن به است. به علاوه، روز سفر کشتی روزانه از Krabi و پوکت است که شما اینجا می توانید ترک وجود دارد. یک توجه داشته باشید از احتیاط هر چند، بنابراین مطمئن شوید که شما رزرو خود را انجام در پیشبرد محل اقامت در Venice کمی در سمت گران است. به غیر از مقصد تعطیلات ذکر شده در بالا، وجود چند لکه تعطیلات داغ دیگر سراسر جهان. سنت آن جزیره - رفت و آمد مکرر خصوصی جزیره کوه پارک های ملی و سواحل برخی از مکان اصلی جاذبه هستند. آب اینجا که همچنین مناسب برای قایقرانی باعث روشن و آرام، است. کلاین Matterhorn بالاترین قله در اروپا به سرویس های ماشین کابل است.

همچنین جدید شهر ژاپن به دامنه سفر 12 روزه است که بازديد اوساکا و کیوتو و توکیو و زمینه های اسکی Hakuba است. این زمستان اسکی & سبک خواهر و برادر از گذشته سال بسیار محبوب سفرنامه ژاپن بی نظیر شامل سفر مربی خصوصی و پاس بلند سه روز و همچنین شامل تجارب اختیاری مانند سوشی ساخت کلاس و شام Tapas ژاپنی. اولین حرکت در ژانویه 7 اجرا می شود. اخبار بیشتر: WestJet گزارش ثبت سوم درآمد سه ماهه خالص، تا سال 13.9% در طول سال در نهایت، هند ابدی departs که اول در 4 دسامبر سال 2016 به منطقه 40 سال وقفه می کند. این سفر 12 روزه زیر سبک Contikis In-Depth اکسپلورر و بازدید از دهلی آگرا Ranthambore جیپور Udaipur بمبئی و گوا. نکات برجسته عبارتند از تاج محل، دربار، Delhis شهر قدیمی و تجارب اختیاری مانند بازدید از زمین کریکت معروف ازدواج بیضی های chapatti درس ساخت. مشتریانی که پرداخت کامل یا قبل از 22 دسامبر سال 2016 10 ٪ خاموش به عنوان بخشی از برنامه های Contikis اولیه پرداخت تخفیف نجات دهد.

Http://www.travelweek.ca/news/contiki-pulls-stops-asia-5-brand-new-trips/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

کاخ بزرگ والت Ph و والت اجرای برخی از بازدید از اکثر اماکن تاریخی در بانکوک است. لذت بردن از نمایش در وجود با برخی از شام دوست داشتنی. پارک ایالتی پرچ فورت در نقطه شمالی جزیره آملیا در طول رودخانه آملیا واقع شده است. زیبایی بی سر و صدا از سواحل سیشل هنگ کنگ را مقصد توریستی کامل روستا سبز گسترده، کوه های بلند، درگیر و عجیب و غریب فرودگاه ویکتوریا هاربر صومعه با شکوه و بت های بودا، افق دیدنی ارزش دیدن در طول روز و همچنین سایت شبانه و تاریخی. اگر شما کنار می توانید پول زیادی برای تعطیلات خود را قرار دهید، سپس مونت کارلو به سر، برای ارزش خود است. آوریل ماه برای بازدید از باغ گل لاله در Keukenhof است. سوئیس نیز از Jungfraujoch - ایستگاه قطار بالاترین در اروپا به خود می بالد. آب روشن است که شما می توانید ببینید ماهی عبور تا آنجا که پنجاه متر دورتر از شما است. ونیز واقع در شمال شرقی ایتالیا به عنوان 'شهر کانال ها' یا 'شهر پل' شناخته شده است.