من از کوه Lanta در 8 سمت چپ و در کوه تائو در ۷.

بیش از پنجاه از wineries نزدیکی و استثنایی بسیاری از رستوران ها نیز وجود دارد. آیا یک زن و شوهر می خواهد محل فرار کردن و یا برگزاری مراسم عروسی رسمی بزرگ, آبشار نیاگارا به یک کلیسای کوچک مناسب پارک هتل و یا سایر مکان های به یاد ماندنی موظف است. این خدمات عبارتند از پیاده روی در طول مسیر رپیدز سفید آب و هوایی کابل ماشین است که بالاتر از رودخانه عبور در شش کابل های بزرگ. هر دو اینها از آبشار نیاگارا است خود را upriver قرار دارد. آبشار خود بیش از سیزده داستان بالا، ایجاد یک انفجار آب سقوط آزاد است که بسیاری از بازدید کنندگان غافلگیر با شدت مطلق خود. نزدیکترین فرودگاه به آبشار نیاگارا در تورنتو، انتاریو و بوفالو، نیویورک است. فرود از قایق گشت نام خدمتکار سرمایه گذاری غبار تا پایه آبشار، در حالی که نام تونل سفر پشت می افتد از طریق پنجاه متر از سنگ به ظهور به منطقه به طور مستقیم در پشت آبشار. بسیاری از هتل بسته های سفر خانواده است که شامل اقامت جاذبه های محلی و فعالیت های دیگر را ارائه می دهند.

مربی از Krabi حدود 4-5 ساعت طول می کشد و از سورت 6 و 7 هر دو به همان کشتی به بندر. وجود دارد یک کافه کوچک و راحتی در بندر در حالی که شما صبر کنید اما می توانید آن را خیلی شلوغ. هنگامی که بر کشتی سفر طول می کشد حدود سه ساعت به عنوان توقف آن را در کوه Samui اول و سپس کوه Phan گن قبل از رفتن به کوه تائو. کل زمان سفر: اجازه می دهد یک روز کامل. من از کوه Lanta در 8 سمت چپ و در کوه تائو در حدود 7 pm. وارد کوه تائو ارزان ترین هزینه های دوره شیرجه در تایلند و شاید آسیا در اطراف RM1000 برای رشته آب باز است. با هزینه های سفر از جمله پرواز است که می تواند حدود RM500 600 کل هزینه هتل به جز RM1600 است. مقدار زیادی بیشتر مقرون به صرفه شود اگر شما برنامه ریزی در انجام بیش از دوره باز آب خود را. توجه داشته باشید: کارها واقعا شلوغ اطراف ماه کامل، اگر شما نمی خواهید فشار به احزاب ماه کامل در کوه Phan Ghan جمعیت های بزرگ جذب, جلوگیری از اطراف این زمان.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.expatgo.com/my/2016/11/28/cheapest-destinations-diving

حتی یک آکواریوم در منطقه شامل زندگی دریایی مانند نهنگ فیل ماهی و صدها گونه ماهی وجود دارد. بسیاری از هتل بسته های سفر خانواده است که شامل اقامت جاذبه های محلی و فعالیت های دیگر را ارائه می دهند. فرود از قایق گشت نام خدمتکار سرمایه گذاری غبار تا پایه آبشار، در حالی که نام تونل سفر پشت می افتد از طریق پنجاه متر از سنگ به ظهور به منطقه به طور مستقیم در پشت آبشار. به در و اطراف آبشار نیاگارا ساخت آن مقصد تعطیلات عالی وجود دارد. اطراف منطقه نیاگارا غذاهای و شراب خوب شناخته شده است. دیگر جاذبه های نزدیکی آبشار خود وجود دارد. هر دو اینها از آبشار نیاگارا است خود را upriver قرار دارد. آبشار نیاگارا ویژگی بچه های دوستانه، بیش از حد، از جمله پارک های آب پارک مینیاتور گلف و فعالیت در فضای باز است.