نزدیکی دره Honopū کيوتو در زمستان میبینید.

فرانسه به شما می دهد همه چیز. حالا چیزی که در مورد سواحل است با هر نقطه تعطیلات که هر یک از ما خود اولویت های خود و نظرات که متفاوت از فردی به فرد محدود است. با تمدن های کهن شگفت انگیز و فرهنگ با شکوه تایلند کانون فرهنگی است. به جای بودجه، کروز است که بیشترین تنوع را ارائه می دهد را انتخاب کنید. نشانه های معماری قابل توجه نوتردام پاریس ناپلئون قوس د Triomphe و برج ایفل قرن نوزدهم است. کربنات کلسیم در آب آن رنگ آبی-سبز که به پیش افتادن از پالت نقاش هر آشنایی. آب و هوا بزرگ و زرق و برق دار فیروزه ساحل و دسترسی آسان این مقصد محبوب را. نزدیکی دره Honopū نهنگ گوژپشت در فصل زمستان می بینید. آرام و آرام و پوشیده از برف آلپ سوئیس یک قسمت را گرم برای گردشگران را.

(Shutterstock /-) مباحث بالی Sindhu بازار در Sanur firston رتبه بندی فهرست جاذبه بالا نمودار در جنوب شرق آسیا سفر وب سایت مشاورین اعلام شد. لیست جاذبه های شاخص روند افزایش مسافران علاقه هر قسمت بین ماه های سپتامبر و اکتبر تعیین می شود که بر اساس ایجاد شد. بازار Sindhu اول با افزایش ترافیک 242 درصد، پس از ساحل Nacpan در ال Nido، فیلیپین، در ثانیه با 218 درصد قرار می گیرد. مشاورین آسیا و اقیانوسیه مدیر مخابرات جانیس لی نیش یادداشت که شاخص ترکیبی متنوع از سایت و فعالیت در آسیای جنوب شرقی است که در حال رشد با مسافران بیشتر حرکت در اطراف منطقه را نشان میدهد. (mra/kes) زیر جاذبه بالا 10 نمودار در جنوب شرقی آسیا با توجه به مشاورین هستند: 1. Sindhu بازار بالی اندونزی - 242 درصد گردشگران عضویت می توانید طلوع آفتاب تور دوچرخه سواری در Sanur برای S 76 $ (ایالات متحده $54) هر فرد و مغازه در بازار Sindhu تولید فروش محلی لذت، تازه و سوغاتی. 2. Nacpan ساحل، ال Nido، فیلیپین - 218 درصد به عنوان 2 ساحل بهترین در این سال جوایز انتخاب مسافران توسط مشاورین، حملات Nacpan ساحل به ساحل توریستی کمتر آن مناسب تر برای کسانی که به دنبال آرامش و انزوا. 3. رنگ Nguyen خیابان شهر هوشی مین، ویتنام - 181 درصد فقط در طول شب باز، Ngyuyen رنگ خیابان در دسترس تنها برای عبور و مرور در آن گردشگران می توانید پیاده روی خیابانی غذا تور با راهنمای محلی برای لذت بردن از نمایشگاه راهپیمایی، موسیقی، رقص پیوستن و آشپزی. 4. چيتي موزه هنر شهر Antipolo فیلیپین - 149 درصد مشاورین کاربران باید نام این موزه نمایش مشخصات عمومی-ارزش با توجه به آن مجموعه شش داستان سرایی بزرگ فضاهای گالری که خانه های مجموعه جذاب محلی هنر توسط هنرمندان مشهور فیلیپینی. 5. Nong Nooch گرمسیری باغ گیاه شناسی، پاتایا، تایلند - 147 درصد با بیش از 20 مضمون باغ، Nong Nooch ساحل بهترین لذت می برد از طریق تور باغ و پس از ناهار محلی و سنتی تایلندی نمایش فرهنگی برای S 55 $ در هر فرد است. 6.

Http://www.thejakartapost.com/travel/2016/12/08/balis-sindhu-market-most-trending-attraction-in-southeast-asia.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

هتل شامل دو استخرهای روباز که یکی گرم شده و درمان های thalasso ارائه می دهد. 29-انرژی طلا خیابان آمستردام پایتخت آن است و پر از جاذبه های گردشگری است. برخی از نمایشگاه ها و وقایع مسابقه قایق رانی شرکت جام شاه پوکت، پوکت سفر عادلانه و چاد لو قایق شناور جشنواره است. هتل شامل سه گرم استخر: استخر سرپوشیده، استخر بچه ها و استخر در دریاچه. و سپس، چرا توقف در یک مکان توچال علی لا Uluwatu لا علی Uluwati رفت و آمد مکرر در بالی بالی اندونزی متخصص در استخر ویلا با مناظر سبز احاطه شده است. سفر دریایی خود تجربه است. برای تجربه معتبر خاورمیانه و معماری خیره کننده آن شناخته شده است. سوار هلی کوپتر بیش از گراند کانیون نیز می تواند یک تجربه فراموش نشدنی.