10 بیان امیدوار است برای فصل خوب بالا، گفت: تعداد بازدید کنندگان چینی سقوط پس از دولت ممنوع تورهای که به سرزمین اصلی گردشگران اجازه دوباره به تایلند برای کم یا بدون پول کردن.

All.ieces.re درخشان در آن اتاق 10 طبقه بندی شده نمایش داده شده: سراب، ورزشهای آبی، باغ وحش، هنر کلاسیک, AYUTTHAYA، مصر، تایلندی، سوررآلیسم، دایناسور و نمایشگاه اتاق. سپس ساکنان صخره های مرجانی در آکواریوم دریایی نمایش داده شده. کتاب خط با تایید از طریق مسنجر – نمایش دژ، جزیره مرجانی، تیفانی نمایش، گرمسیری باغ، باغ وحش تور و بیشتر تایلند پاتایا تور! ما 10 مراجعه کنید باید و لیست را مشاهده کنید. قطعا وجود دارد واقعا ارزان ادامه مطلب... شما با هم زندگی مسالمت آمیز را چگونه می توان دوستی ببر و خوک و سگ، ممکن است هیجان زده خواهد شد. فرهنگی extravaganzas و بانوی دهد پسر، جزیره سفر و مسافرت که رتبهٔ ماجراجو شما ببر باغ وحش و باغ گرمسیری – آن همه وجود دارد، و سپس برخی از! Naklua شامل نمی شود. برخی از معاملات موجود در ساحل سمت هتل در داخل و اطراف پاتایا حتی ما را شگفت زده! بعد از نهار در یک رستوران محلی در این جزیره شما می کنید برای استراحت، شنا یا حمام افتاب به سادگی در ساحل.

10 بیان شده امیدوار است برای فصل بالا خوب گفت: پس از دولت ممنوع تورهای که اجازه سرزمین اصلی گردشگران به تایلند برای پول های کم یا بدون پایین آمدن تعداد بازدید کنندگان چینی افتاد. فروشنده صندلی ساحل Pakdeewong کلمه گفت کسب و کار خود را پس از سرکوب pummeled بود حذف نزدیک به 60 درصد. در حال حاضر hes هنوز پایین 20-40 درصد، او گفت. صنعان گفته مارشال در تنها حدود 700 بات روز و کمتر در سود. مارشال برای بهتر بار در چند ماه آینده امیدوار. اسبی Khularb Kwanmuang کسب و کار خود را رها کردن به عنوان بسیاری از چینی های قایق خود را به سفر به Koh Larn استفاده می شود را دیده است. با این حال، او اشاره شد، hes توانسته کمبود با مشتریان ژاپنی و کره ای را تشکیل می دهند. ترین مشتریان خود هستند تایلندی و غربی ساحل masseuse می خواهم به Fuengtate گفت: او شخصا توسط سرکوب، صدمه دیده شده است. Shes نه غمگین به گردشگران ارزان رفتن، با این حال، به عنوان آنها کمک کرده کمی به او درآمد.

Http://www.pattayamail.com/news/zero-baht-crackdown-pattaya-vendors-pin-hopes-high-season-155446 شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

At.he پای تپه هستند بسیار مورد احترام و زیارتگاه تایلندی و چینی. Naklua شامل نمی شود. برای اکثر بازدید کنندگان وجود دارد بسیاری دیگر هستند در حالی که ببر دلیل اصلی در یک فضای طبیعی زیبا حدود 30 کیلومتر خارج از پاتایا مجموعه باغ وحش undoubted یکی از بهترین جاذبه های روز در سواحل شرقی امتداد است هیجان انگیز جاذبه های مانند. باز هر روز 09 a.m. - 09.00 p.m. پاتایا nestled در امتداد خلیج زیبا در ساحل شرقی خلیج تایلند حدود 105 کیلومتر جنوب شرق بانکوک. پاتایا قطعا توچال ساحل تایلندی است که نیازهای هر بازدید کننده در هر بودجه است. واقع در طبقه سوم رویال پلازا باغ مجاور ریپلی را باور کنید یا نه! شناخته شده و محبوب در میان توریست 3D2N بسته تور پاتایا و بانکوک پاتایا بسته 5D4N است. هنوز رتبه دهی نشده است متقاعد شده است؟ ما 10 مراجعه کنید باید و لیست را مشاهده کنید.