Jungfraujoch, همچنین شناخته شده به عنوان 'برتر اروپا'، متر بالاترین ارتفاع راه آهن ایستگاه در 3454 اروپا است.

گونه از پرندگان و حیوانات است که شما در اینجا شما افسون شده را ترک خواهد کرد. و در سیدنی، شما نمی توانید دست به بازدید از خانه اپرای سیدنی و پل بندرگاه سیدنی. سپس ونیز بهترین مکان برای انتخاب کردن برای لاله و آسیاب های بادی - امضا از آمستردام اگر می خواهید به صرف تعطیلات خود را در یک محیط کاملا متفاوت است. با پوشش جنگل بزرگ بیش از حد، فیل کوه پیمایی نیز چیزی است که ارزش تجربه است. وجود دارد بسیاری از کازینو و هتل های اطراف، که شما نمی خواهد هانا هر جای دیگر بروید. به سلامتی! اگر می خواهید تعطیلات کاملا آرام و آرامش کشور کوچک جزیره مالدیو محل به سر بیش از حد، است. آن جالب است به تماشای آن رخ می دهد، تا که به شخص دیگری، البته اتفاق می افتد. در حالی که برنامه ریزی برای تعطیلات مینی در سوئیس، Jungfraujoch نه از دست برود. شب زندگی در کیپ تاون هرگز اجازه پایین, با شهر داشتن برخی از بهترین رستوران ها و کافی نت ها و باشگاه ها در تمام آفریقای جنوبی است.

تایلند هتل Issara 7 جاده Krabi, (075) ویرایش 611474 6 [19]. هتل به سبک غربی استاندارد. اتاق دو نفره با فن از 400 بات و اتاق شروع با هوا باهم از 500 بات. رستوران بوفه در قضیه بوفه صبحانه، ناهار و شام ارائه وجود دارد. ویرایش Vieng قیش هتل, 155 Uttrakit جاده (075) 620207 (viengthong2001@hotmail.com)، [20]. 900-1200 THB هر شب - این قیمت خيالات فکر مدیریت آن را به عنوان به سختی هتل 2 ستاره است. به پایین agressively پس از نگاه کردن به اتاق سودا. هتل کمی پیاده روی از جاده های چائو فروغ نزدیک بازار شهر. بعضی از اتاق های قدیمی تر رودخانه و سنگ Khao Khanab نم نماد Krabi را نادیده می گیرند. اتاق های جدیدتر ویندوز به brickwall یا به اتاق دیگر در فقط 2 متر فاصله داشته باشد.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://wikitravel.org/en/Krabi_Town

دیزنی لند هنگ کنگ نقطه مورد علاقه بچه ها و همچنین بزرگسالان است. Jungfraujoch همچنین به عنوان شناخته شده 'بالا اروپا'، اروپا به بالاترین ارتفاع ایستگاه راه آهن در 3454 متر است. این به خیابان زیبا ترین در تمام ونیز گفته می شود. اورلاندو یکی بیشتر به دنبال بعد از اینکه مقصد تعطیلات در جهان است. بزرگترین موزه باز روی زمین در این مکان به نام لوکسور (luxor) است. این ساختار است که باید مراجعه کنید و ترکیب دوست داشتنی ایرانی و اسلامی و هندی در معماری است. میدان سان مارکو در خصوصی از شهر و محل می شود اگر شما می خواهید به هم خوب است. مانند مناظر جدید اگر شما در حال آمدن به اینجا از بانکوک که پر سر و صدا، شلوغ و آلوده فراتر از تصور آن است. شما می توانید تماشا پر جنب و جوش و پرندگان و حیوانات غیر معمول در ذخایر و پارک ها مانند پارک ملی Seychellois هورن.